ه‍.ش. ۱۳۸۹ خرداد ۱۷, دوشنبه

فواید تریاکاین یاد داشت بیشتر جنبه آموزشی دارد و برای عزیزان معتاد و مافنگی نوشته میشود . لذا خواهشمندم آنهایی که هنوز تریاکی و معتاد نشده اند حتما با دقت بیشتری بخوانند .
تریاک یک مسکن قوی است که بسیار از دردها را از شما دور میکند . بنا بر این اگر مثلا دست یا پا یا سرتان درد میکند ( خودتان همه جاهای دیگرتان را هم تصور کنید) تریاک میتواند شما را از درد رها کند . پس بهتر است هیچوقت به دکتر نروید ، دکتر هم خرج دارد و هم امکان دارد برای شما آمپول بنویسد . توی این دوره زمونه هم که اکثر دکترنماها ( برای اینکه جامعه پزشکان از ما شکایت نکنند به زور میگویم اکثر پزشکان یا پزشک نمایان ) همان بچه بسیجی های دوره جنگ هستن که به زور سهمیه و خونواده شهید و .... به دانشگاه رفتن و دکتر شدن ، هیچی حالیشون نیست . ویزیت دکتر هم که خیلی گرون شده ، دارو ها هم که اکثرا تقلبی و بی فایدس ، پس عزیزانی که مخصوصا در ایران هستند سعی کنند بجای رفتن به دکتر و آزمایشگاه و سونوگرافی و ام ار آی و .... یه حب شیره ای تریاکی چیزی بالا بیاندازند .
حتما حواستان باشد در مصرف تریاک زیاده روی نکنید و خودتان را با رهبر معظم مسلمانان جهان مقایسه نکنید ، تریاک یبوست می آورد و اینکه میبینید رهبر مشکلی از این بابت ندارد به این خاطر است که در عمل جراحی که در کودکی در حوضه علمیه رویش انجام شده کلا این مشکلش بر طرف شده و هیچوقت به این درد( یبوست ) دچار نمی شود .
لطفا این بحث تریاک را با گفته آن پیرمرد مو سفید و ریش بلندی که فکر کنم گفت ، تریاک افیون توده هاست ، یا شاید دین تریاک افیون است و .... ( آبروم رفت یادم نمیاد چی گفته بود ، میرم تو کتابام ببینم برگردم ، ولی یادمه یه چیزی در مورد فواید تریاک گفته بود ) مقایسه نکیند . فعلا خدای عشق و دانایی همراهتان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر